Захисти свій комп’ютер!

Обсуждение различных акционных предложений компании и условий их проведения / Обговорення різноманітних акційних пропозицій компанії та умов їх проведення

Модераторы: Дмитрий Налыгач, Александр Зимин

Захисти свій комп’ютер!

Сообщение Bara » Вт, 23 сен 2008 07:55

Захисти свій комп’ютер!
З 29 вересня стартує нова послуга для користувачів ОГО" – "Антивірусний захист". Спробуй і підключись – безкоштовне користування антивірусним програмним забезпеченням протягом 30 днів.

Почему Trend Micro ?
Bara
 

Сообщение Михаил Горбань » Вт, 23 сен 2008 08:46

Ну вряд ли на этот вопрос будет ответ на этом форуме.
У фирмы могут быть разные причины для выбора конкретного поставщика, как организационные, так и экономические.

Могу только привести выдержку из документов:
"
• Надійне виявлення і видалення вірусів.
Реалізовані в Trend Micro PC-cillin Internet Security функції виявлення і видалення вірусів відрізняються високою точністю і потужністю. Вдосконалений персональний брандмауер (Personal Firewall) допомагає запобігти проникненню в комп'ютер хакерів і мережевих вірусів нового покоління. Нова версія продукту має функцію автоматичного запуску Trend Micro™ Damage Cleanup Services, яка автоматично видаляти залишки шкідливих програм.
• Вдосконалений захист від мережевих вірусів.
Network Virus Emergency Center захищає індивідуальних користувачів від мережевих вірусів (таких як Klez, MSBLAST і Sobig). При виявленні вірусу Trend Micro PC-cillin Internet Security може автоматично відключити заражений комп'ютер від мережі, перешкоджаючи, таким чином, поширенню віруса.
• Вбудований антивірусний захист для КПК.
Зараження вашого ПК вірусами може статися самими різними шляхами: через знімні носії інформації; файли, що завантажені з Інтернету; електронну пошту або при синхронізації даних з КПК. У Trend Micro PC-cillin Internet Security передбачений захист в усіх точках можливого проникнення вірусів.
• Фільтрація спаму.
У Trend Micro PC-cillin Internet Security покращені функції виявлення і блокування повідомлень, що не санкціоновано розсилаються. Користувач може встановити один з трьох рівнів чутливості фільтрів (високий, середній, низький) на свій розсуд.
• Фільтрація Інтернет - адрес і контроль над поведінкою дітей в Інтернеті (батьківський контроль).
Функція фільтрації Інтернет - адрес (URL Filtering) дозволяє контролювати відвідання членами вашої сім'ї певних сайтів. Для обмеження доступу до певних ресурсів можуть використовуватися списки заборонених і дозволених адрес.
• Вдосконалені функції захисту особистої інформації і боротьби з програмами - шпигунами.
Trend Micro PC-cillin Internet Security не дозволить стороннім особам відстежувати вашу роботу в Інтернеті і захищає вашу особисту інформацію від викрадання шкідливими програмами і веб - сайтами. Функція захисту від програмам - шпигунів Spyware Protection призначена для пошуку і видалення програм, що відстежують ваші переміщення по мережі, крадуть паролі і облікові записи і що створюють приховані точки проникнення у вашу систему.
• Декілька профілів безпеки.
Користувачам необхідний різний рівень захисту залежно від того, де вони знаходяться: удома, на роботі або в дорозі. Trend Micro PC-cillin Internet Security завжди забезпечує вам надійний захист, вибираючи налаштування, найбільш відповідні поточній ситуації.
• Автоматичне оновлення вірусних баз
Нова служба сповіщення Outbreak Alert, що не має аналогів, своєчасно проінформує Вас про наближення нової епідемії. Дана служба автоматично запропонує Вам оновити Trend Micro PC-cillin Internet Security, щоб забезпечити захист Вашого комп'ютера від нових вірусів.
"
Михаил Горбань
 
Сообщения: 8243
Зарегистрирован: Ср, 30 апр 2003 13:35
Откуда: Харьковский филиал, ЦТЭ СПД

Сообщение Levitsky » Вт, 16 июн 2009 11:35

У меня только что перестал работать антивирусник!
Изображение
Когда нажимаю "Renew Now" грузит страницу с надписью
Object moved to here. ("here" является ссылкой на http:///)
Levitsky
 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: Чт, 27 дек 2007 13:40
Откуда: khadsl6010@dsl.ukrtel.net

Сообщение Михаил Горбань » Вт, 16 июн 2009 14:28

8-800-506-8-800
777-00-51
Михаил Горбань
 
Сообщения: 8243
Зарегистрирован: Ср, 30 апр 2003 13:35
Откуда: Харьковский филиал, ЦТЭ СПД

Сообщение MelAR » Вс, 30 авг 2009 13:41

В пакеті ОГО!2Мб+ написано, що в абонплату входить використання антивірусу (тобто, підключення антивірусу повинно пройти безкоштовно).
Входиш на сторінку з антивірусом і там говориться про абонплату без всяких посилань на використання пакету.
Не зрозуміло, для пакету 2Мб безкоштовний антивірус чи ні?
MelAR
 
Сообщения: 54
Зарегистрирован: Вт, 27 мар 2007 15:47
Откуда: Харків

Сообщение Михаил Горбань » Пн, 31 авг 2009 08:48

Ну, это же для пакета такие условия, а не для антивирусного ПО. Поэтому на странице антивирусной защиты - общая информация, т.е. общие условия подключения к услуге. А в ОГО2+ - конкретные условия для данного пакета. Поэтому ответ "да" - для ОГО2+ стоимость антивирусной защиты входит в абонплату.
Михаил Горбань
 
Сообщения: 8243
Зарегистрирован: Ср, 30 апр 2003 13:35
Откуда: Харьковский филиал, ЦТЭ СПД

Сообщение Aleks12 » Сб, 20 фев 2010 02:31

Недавно мой интеренет секьюрити, зарегистрированный и на мой укртелеком активированный аж до 2020 года(полная версия), выдал сообщение, что срок действия истекает 15 марта 2010 года. По электронке пришло письмо с сайта интернет секьюрити со ссылкой по которой предлагают свазатся с провайдером для получения консультации. Вот я и хочу узнать что произошло с регистрацией и что делать дальше?
Aleks12
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Сб, 20 фев 2010 02:26

Сообщение timi4i » Пн, 22 фев 2010 22:57

Aleks12 писал(а):Недавно мой интеренет секьюрити, зарегистрированный и на мой укртелеком активированный аж до 2020 года(полная версия), выдал сообщение, что срок действия истекает 15 марта 2010 года. По электронке пришло письмо с сайта интернет секьюрити со ссылкой по которой предлагают свазатся с провайдером для получения консультации. Вот я и хочу узнать что произошло с регистрацией и что делать дальше?

у меня таже ситуация
timi4i
 
Сообщения: 103
Зарегистрирован: Чт, 12 ноя 2009 19:08
Откуда: г. Первомайский

Сообщение Михаил Горбань » Вт, 06 апр 2010 14:48

Михаил Горбань
 
Сообщения: 8243
Зарегистрирован: Ср, 30 апр 2003 13:35
Откуда: Харьковский филиал, ЦТЭ СПД


Вернуться в Акции ПАО "Укретелеком" / Акції ПАТ "Укртелеком"

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1