Терміни відновлення лінії

Обсуждение услуг традиционной телефонии и других видов голосовой связи / Обговорення послуг традиційної телефонії та інших видів голосового зв’язку

Модератор: Володимир Котляренко

Терміни відновлення лінії

Сообщение Dotrox » Вт, 17 май 2016 19:36

Питання до адміністрації: скільки зазвичай часу вимагає заміна кабелю при його викраденні?

Ситуація така: 16 квітня перестав працювати телефон, ввечері 18 квітня я залишив заявку роботу на 0-800-506-508. Коли передзвонив 20 квітня, оператор повідомив, що заявка зареєстрована 19го числа і прогнозований термін відновлення лінії 1 травня.
4 травня я знов подзвонив, бо телефон все ще не працював, оператор сказала, що заявка закрита 26 квітня з коментарем "часткова заміна прогону", тож 4 травня мені відкрили нову заявку з прогнозованою датою відновлення 16 травня.
Ввечері 16 травня я знов подзвонив, заявка ще закрита не була і все ще стояла дата 16 травня, оператор пообіцяв щось там дописати для пришвидшення.
Сьогодні подзвонив знову, так заявка з датою до 16 травня досі і висить і телефон все ще не працює. При чому не працює він же не тільки в мене, а в усьому будинку і це вже пішов другий місяць.
Dotrox

Re: Терміни відновлення лінії

Сообщение Александр Зимин » Ср, 18 май 2016 09:11

Боюсь администрация этом форуме отсутствует. Я лишь простой инженер и работаю в другом направлении. Как помочь в данной ситуации и к кому обратится не имею представления.
Александр Зимин

Сообщение bad_telecom » Чт, 19 май 2016 15:03

Dotrox, это еще что, у некоторых срок восстановления уже к году подтягивается.
bad_telecom

Сообщение Александр Зимин » Пт, 20 май 2016 12:38

Можно сходить в абонотдел и написать жалобу - насколько поможет неизвестно, но ответ о причине задержки должны дать.
Александр Зимин

Сообщение mister_white » Сб, 16 июл 2016 11:58

Не працював телефон декілька днів. Подзвонили до оператора, залишили заявку, а вже через приблизно годину прийшов майстер і все відремонтував))напевно, мені пощастило)
mister_white

Сообщение Dotrox » Вт, 19 июл 2016 16:11

mister_white писал(а):Не працював телефон декілька днів. Подзвонили до оператора, залишили заявку, а вже через приблизно годину прийшов майстер і все відремонтував))напевно, мені пощастило)

Просто у вас, ймовірно, провід десь в будинку з контактного зажиму вийшов чи ще якась дрібничка була.

А в мене, до речі, телефон не працює вже четвертий місяць. Я залишав кілька заявок, остання заявка так досі і висить з простроченими вже на 2 місяці термінами і жодної інформації, коли все ж нарешті відновлять кабелі.

Хтось із сусідів казав, що відновлювати відмовляються, бо там колодязь, де мають класти кабелі, затоплений і треба воду викачувати. З того часу вже кілька разів були тривалі періоди спеки. Останній тиждень взагалі була рекордна спека. Там все само б вже висохнути мало (хіба що там дірка у водопровідній трубі і ніхто на неї не звертає увагу весь цей час).

Ну й взагалі, затоплено чи ні, а вже четвертий місяць пішов і якщо влітку цим не хочуть займатися через затопленність, то взимку тим паче не займатимуться. Тобто виходить, що можна просто піти і відмовитися від телефону.

Власне, якби справа була лише в телефоні, то нехай, я їм все одно не користуюся, але я вже майже 8 років користуюся ADSL і користувався стільки часу саме тому, що незважаючи на доволі погану швидкість (останні роки і 10Мбіт/с було не завжди) завжди була зразкова стабільність: до цього року за майже 8 років інтернет зникав лише двічі, один раз на кілька годин вночі під час сильної грози, а другий раз на тиждень, коли були планові роботи на лінії. Але, схоже УТ вирішив поставити жирний хрест на своїй репутації, бо більше трьох місяців бездіяльності не можна виправдати нічим.
Dotrox

Сообщение blackhorse » Вт, 19 июл 2016 23:04

Dotrox, адрес укажите пожалуйста. Попробую узнать подробности.
blackhorse

Сообщение Dotrox » Ср, 20 июл 2016 15:28

Героїв Праці, 12Е.
Буду дуже вдячний.
Dotrox

Сообщение blackhorse » Чт, 21 июл 2016 15:38

про затопленные колодцы - кто-то что-то напутал.
у вас хищение распределительного шкафа.
сроки - обещают август-сентябрь, но не 100%
причина - банально не хватает людей, материалов, а хищения/повреждения ежедневно и в не единичных количествах.
Последний раз редактировалось blackhorse Сб, 23 июл 2016 22:24, всего редактировалось 1 раз.
blackhorse

Сообщение Dotrox » Чт, 21 июл 2016 19:53

Хм, а коли дзвонив у бюро ремонту щоразу казали тільки про викрадений кабель. Може шафу вже потім викрали.

В будь-якому разі, дуже дякую! Тепер хоч якась конкретика є.
Dotrox

Вернуться в Телефонная связь / Телефонний зв’язок